Ultrace i Prosto ze wspólną kolekcją

Ultrace i Prosto ze wspólną kolekcją

Prosto i Ultrace wychodzą naprzeciw wysokim oczekiwaniom swoich odbiorców i prezentują  wyjątkowy projekt odzieżowy pt. "The Art of Cruisin' ", który jest hołdem dla odczuwania  nienadającej się do opisania słowami przyjemności z powolnej jazdy samochodem, bez celu. Bo można. 

Ultrace to motoryzacyjna społeczność, gromadząca wyjątkowe auta i ich właścicieli.  Polski projekt, po ponad dekadzie aktywności zyskał ogólnoświatową rozpoznawalność.  Efektem tego jest międzynarodowe wydarzenie, na którym prezentowane są najciekawsze auta w Europie. Co roku do Polski zjeżdża ponad tysiąc wyselekcjonowanych samochodów,  dziesiątki tysięcy widzów i goście z najdalszych zakątków świata.

Jeśli w jednym miejscu chcesz  zobaczyć hypercary pokroju Koenigseggów, czy Pagani, historyczne bolidy F1 czy prototypy serii LMP2 oraz projekty przywiezione specjalnie na ten weekend z Japonii czy USA to Ultrace jest właściwym wyborem. 

Prosto to natomiast marka odzieżowa z ponad 20-letnim doświadczeniem. Podobnie jak jej founder, Wojtek Sokół, tak i Prosto świetnie radzi sobie z upływem czasu. Niezmiennie pozostając  najświeższym, najbardziej dojrzałym i przekrojowym projektem streetwearowym w Polsce.  Prosto to też pionier w tworzeniu interdyscyplinarnych kolaboracji i crossów. Mówimy o  pierwszej, ogólnopolskiej współpracy Prosto – Vistula, czy szeregu późniejszych kolaboracji  z najbardziej rozpoznawalnymi markami w kraju. 

 

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze