Calvin Klein łączy siły z Palace Skateboards. Wspólną kolekcję promuje klip z gwiazdorską obsadą

Calvin Klein łączy siły z Palace Skateboards. Wspólną kolekcję promuje klip z gwiazdorską obsadą

„Calvin Klein i Palace? Kto by się spodziewał” – słyszymy w klipie promującym wyjątkową kolekcję CK1 Palace. W nowym teledysku do hitu z lat 80. „West End Girls” pojawia się grono znanych nazwisk, a wśród nich m.in. aktor Will Dafoe, aktorka Joan Collins czy zespół Pet Shop Boys.

Powrót do Nowego Jorku i Londynu z lat 80, streetwearowy styl i minimalizm łączą się w najnowszej kolekcji CK1 Palace. W kolekcji ubrań nie zabrakło dżinsu, wygodnych bluz i t-shirtów, jak również komfortowej bielizny. A wszystko opatrzone nowym logo – połączenia trójkąta Penrose’a, na którym widnieje teraz napis „Calvin Klein Palace”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Calvin Klein Palace (@calvinklein)

Oprócz ubrań sygnowanych wspólnym logo CK i Palace Skateboards, do sprzedaży trafiła całkiem nowa wersja zapachu CK One. Po raz pierwszy marka zdecydowała się zmodyfikować swoje flagowe perfumy unisex powstałe w 1994 roku, dodając nuty „Frosted Mandaryn” i „Fiolet Leaf”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Calvin Klein Palace (@calvinklein)

Kolekcja CK1 Palace jest promowana w mediach społecznościowych pięciominutowym teledyskiem, który powstał w scenerii Nowego Jorku i Londynu.

W klipie wyreżyserowanym przez brytyjskiego fotografa Alasdaira McLellana widzimy m.in. Willa Dafoe w rolach taksówkarza i pracownika pizzerii, który rozmawia z Lourdes Leon. W teledysku pojawiają się również brytyjskie ikony takie jak Dame Joan Collins i członkowie zespołu Pet Shop Boys.

Udział w kampanii wzięli także skaterzy Lucien Clarke, Charlie Birch, modelki Adwoa Aboah, Precious Lee, Lola Leon oraz raper Unknown T.

Zobacz też: Zdjęcia Warhola w kapsułowej kolekcji bielizny Calvina Kleina.

m.k., fot. YouTube/Calvin Klein