Słuchawki AirPods Max doczekały się luksusowego etui od Gucci

Słuchawki AirPods Max doczekały się luksusowego etui od Gucci

Do ekskluzywnych akcesoriów w sklepie internetowym Gucci dołączyło etui na słuchawki AirPods Max. Akcesorium o nazwie Ophidia można nabyć za 980 dolarów, czyli ponad 3 tys. zł, co znacznie przewyższa cenę samych słuchawek.

Choć Apple dołącza do zestawu AirPods Max dedykowany pokrowiec chroniący nauszniki, włoski dom mody zaprezentował znacznie bardziej ekskluzywną propozycję. Urządzenie marki Apple można odtąd przechowywać w stylowej osłonie przypominającej małą torebkę Gucci.

Etui Ophidia o wymiarach 21 x 14 cm zostało wyposażone w regulowany pasek na ramię o długości 60 cm, który daje wiele możliwości noszenia. Całość została utrzymana w beżowo-hebanowej kolorystyce i ozdobiona monogramami marki. Na przodzie widnieje czerwono-zielony pasek z charakterystycznym podwójnym G. Etui zamykane na zatrzask zostało wykończone brązowymi skórzanymi detalami i złotymi ćwiekami.

fot. gucci.com

 

fot. gucci.com

 

Włoski dom mody podkreśla, że etui na AirPods Max „łączy w sobie styl vintage i współczesność”. Na wewnętrznej stronie akcesorium został nadrukowany napis „Hodiernum” – łacińskie słowo, które oznacza „przynależność do teraźniejszości”. Marka dodaje, że do stworzenia wyjątkowego etui użyto starannie wyselekcjonowanych materiałów o niskim wpływie na środowisko.

fot. gucci.com

 

Zobacz też: Huawei FreeBuds Lipstick – bezprzewodowe słuchawki w unikalnym etui w kształcie szminkiOto etui na iPhone'a X w stylu jajek Fabergé. Kosztuje majątekThe Hacker Project – niezwykła współpraca Gucci i Balenciagi.

tekst: M.K., fot. www.gucci.com