Huawei FreeBuds Lipstick – bezprzewodowe słuchawki w unikalnym etui w kształcie szminki dostępne w Polsce

Huawei FreeBuds Lipstick – bezprzewodowe słuchawki w unikalnym etui w kształcie szminki dostępne w Polsce

Huawei wprowadza do sprzedaży w Polsce luksusową edycję Huawei FreeBuds Lipstick. Bezprzewodowe słuchawki w kolorze czerwonym spakowane zostały w eleganckie, czarne etui przypominające kształtem szminkę, co czyni je unikalnym produktem na rynku.

Luksus i technologia – limitowana edycja

FreeBuds Lipstick, zaprezentowane po raz pierwszy 21 października podczas premiery najnowszych smartfonów Huawei nova 9 w Wiedniu, wyróżniają się na rynku niezwykłym designem. Czerwone słuchawki zapakowane są w przypominające szminkę etui, które wykonane jest ze stali nierdzewnej z błyszczącym wykończeniem i złotymi elementami, do tego posiada funkcję ładowania słuchawek. Magnetyczne zamknięcie etui, wydające charakterystyczne dla szminek „kliknięcie” przy zamykaniu, a także specjalne pudełko upominkowe, gwarantują unikalne doświadczenia z użytkowania.

Technologia aktywnej redukcji szumów, doskonała jakość dźwięku

Słuchawki FreeBuds Lipstick wyposażone są w technologię aktywnej redukcji szumów (ANC), która pozwala odciąć się od dźwięków zewnętrznych, w tym na przykład ruchliwej ulicy, gwaru w kawiarni czy biurze. Wykorzystują hybrydową technologię podwójnych mikrofonów, która zapewnia jeszcze lepszą redukcję szumów w słuchawkach typu open-fit. Jako pierwsze douszne słuchawki w branży, urządzenie wykorzystuje technologię Adaptive Ear-Matching (AEM), która wykrywa kształt kanału słuchowego oraz warunki użytkowania i automatycznie dostosowuje konfigurację redukcji szumów do indywidualnych cech użytkowania.

Huawei FreeBuds Lipstick wykorzystują lekką i wytrzymałą membranę kompozytową z polimeru ciekłokrystalicznego (LCP), co pozwala zminimalizować zniekształcenia dźwięku i uzyskać przejrzyste tony średnie i wysokie. Dynamiczne przetworniki obsługują szeroki zakres częstotliwości – aż do 40 kHz, a dzięki dużej średnicy (14,3 mm) zapewniają większą amplitudę drgań i mocniejszy bas. Ponadto słuchawki wyposażono w udoskonalone minituby basowe, które generują dźwięk o natężeniu 15% wyższym niż w przypadku poprzedniego modelu Huawei FreeBuds 3.

Wygoda użytkowania

Słuchawki charakteryzują się dużą wygodą użytkowania – pojedyncza słuchawka FreeBuds Lipstick waży zaledwie 4,1 gramów, zaś etui ładujące mierzy 21,2 milimetrów i waży 38 gramów. Dodatkowo słuchawki można połączyć jednocześnie z dwoma urządzeniami – na przykład słuchając muzyki na komputerze, bez rozłączania urządzenia możemy odbierać rozmowy na smartfonie.

Do 21 listopada słuchawki dostępne są w ofercie przedsprzedażowej – przy ich zakupie, klient otrzyma voucher o wartości 200 zł do perfumerii Douglas. Rekomendowana cena detaliczna urządzenia wynosi 999 zł. Huawei FreeBuds Lipstick, wraz z voucherem do perfumerii Douglas, dostępne są w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom i Komputronik, a także w strefie marki na Allegro.

 

materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze