Billie Eilish prezentuje swoje debiutanckie perfumy

Billie Eilish prezentuje swoje debiutanckie perfumy

Piosenkarka ogłosiła, że niedługo do sprzedaży trafią pierwsze flakony perfum „Eilish”. Dziewiętnastolatka nie kryje ekscytacji z okazji spełnienia swojego marzenia.

Billie Eilish w ostatnich dniach w relacjach na swoim instagramowym koncie udostępniała enigmatyczne zdjęcia złotych przedmiotów. Piosenkarka udostępniła także krótki filmik, na którym używa perfum. Następnie Billie zaprezentowała swoje zdjęcie z elementem złotej sylwetki, które podpisała tajemniczym komunikatem „Jutro dowiecie się więcej”.

W miniony wtorek piosenkarka na swoich mediach społecznościowych oficjalnie ogłosiła, że wypuszcza na rynek własną linię perfum, co jednocześnie stanowi spełnienie jej marzeń i jedną z „najbardziej ekscytujących rzeczy, jakie zrobiła”.

– „Eilish” to zapach, którego pragnęłam od lat i jest to mój ulubiony zapach na świecie – pisze piosenkarka. – Nie mogę się doczekać, kiedy szybko będzie Wasz! – dodała na Instagramie.

Perfumy z nutą piżma i tonka zamknięte złotym flakonie, przypominającym kobiecą sylwetkę, dostępne będą wyłącznie w sklepie internetowym billieeilishfragrances.com od listopada br.

Zobacz też: NIKE we współpracy z Billie Eilish stworzyło dwa nowe modele Air Jordan ze skóry wegańskiejKsięgarnia Powell’s Books stworzyła perfumy o zapachu starej książki

 

tekst: M.K. fot. billieeilishfragrances.com; instagram.com/billieeilish

sznyt tygodnia

najnowsze