ASUS Republic of Gamers x IKEA Gaming to specjalna kolekcja mebli dla graczy

ASUS Republic of Gamers x IKEA Gaming to specjalna kolekcja mebli dla graczy

IKEA i ASUS ponownie łączą siły, by stworzyć komfortowe warunki dla graczy i osób pracujących z domu. Efektem współpracy będzie specjalna kolekcja mebli i akcesoriów dostosowanych do potrzeb osób spędzających większość dnia przed biurkiem.

Kolekcja ASUS Republic of Gamers x IKEA Gaming, która pojawiła się w ubiegłym roku na chińskim i japońskim rynku, trafi do sprzedaży także w Stanach Zjednoczonych. Ergonomiczne i funkcjonalne meble i akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać jak największy komfort podczas długich godzin spędzonych przed komputerem czy laptopem.

Kolekcja obejmuje ponad 30 rodzajów mebli i dodatków, a wśród nich biurka z regulowaną wysokością i specjalnym panelem  pozwalającym rozproszyć ciepło. Do biurka gracze mogą dopasować fotel, wybierając spośród modeli wykończonych elastyczną siatką, zapewniającą chłodzenie wokół szyi i pleców. Pojemne półki wchodzące w skład kolekcji mogą pomieścić nieporęczne przedmioty, kable i zestawy słuchawkowe, a także mogą  zostać przekształcone w wózki barowe przeznaczone do przechowywania przekąsek i napojów. Jednolite barwy mebli mają na celu ułatwienie skupienia uwagi na ekranie.

Oprócz mebli, gracze mogą skorzystać z oferty takich akcesoriów jak poduszka na szyję, uchwyty na napoje i kable, stojak na słuchawki,  czy lampa pierścieniowa z regulowanym uchwytem na telefon, umożliwiającym prowadzenie transmisji na żywo.

Meble i akcesoria z kolekcji IKEA x ASUS Republic of Gamers mają służyć jako „tajna broń” dla graczy – dzięki zachowaniu prawidłowej postawy ciała i wygody, mogą oni osiągać lepsze wyniki w rozgrywkach:

– Produkty, które oferują lepszą ergonomię, pomagają graczom doskonalić się w tym, co robią, bez zużywania ciała — w zasadzie stają się lepszymi sportowcami – twierdzi projektant IKEA, Jon Karlsson.

Nowa kolekcja trafi do sklepów stacjonarnych i online IKEA w Stanach Zjednoczonych w październiku 2021 roku.

Zobacz też: IKEA x ASUS – marki wspólnie stworzyły kolekcję mebli dla graczyNowe spojrzenie na sztukę użytkową, czyli kolekcja IKEA Art Event 2021

tekst: M.K. fot.: IKEA

sznyt tygodnia

najnowsze