IKEA x ASUS – marki wspólnie stworzyły kolekcję mebli dla graczy

IKEA x ASUS - marki wspólnie stworzyły kolekcję mebli dla graczy

IKEA już dawno temu zapowiadała współpracę z Asusem, ale dopiero teraz możemy zobaczyć jej efekty. Gigant meblowy i firma technologiczna połączyły siły, aby wspólnie stworzyć kolekcję Uppspel.

Bardziej i mniej profesjonalni gracze potrzebują odpowiedniego sprzętu - mamy tu na myśli nie tylko komputer z odpowiednio mocnym procesorem i kartą graficzną. Coraz ważniejsze stają się także dodatkowe narzędzia i gadżety dla graczy, ale także otoczenie, które powinno być jak najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika. Z tej potrzeby dobrze sobie zdaje sprawę IKEA, która postanowiła stworzyć specjalną kolekcję mebli dla graczy. Cała gamingowa seria o nazwie Uppspel powstała we współpracy z tajwańską firmą ASUS.

Nowe produkty zostaną pokazane oficjalnie 29 stycznia 2021 r., ale w internecie już można zobaczyć kilka zdjęć kolekcji mebli dla graczy z linii Uppspel. Wśród nich znajduje się biurko z regulowaną wysokością blatu (ok. 2320 zł bez podatków), szafka (ok. 342 zł bez podatków) czy mata antypoślizgowa pod fotel.Produkty charakteryzują się prostymi formami, charakterystycznymi dla szwedzkiego producenta, ale są one ozdobione charakterystycznymi wzorami, które kojarzą się z branżą gemingową.

Oprócz mebli dla graczy w IKEI znajdziemy wkrótce również wiele akcesoriów, m.in. uchwyt na kubek, podkładkę pod mysz i klawiaturę. Ciekawymi i mniej oczywistymi produktami jest minimalistyczna podstawka na słuchawki, uchwyt bungee dla myszki, a nawet lampa LED, która sprawdzi się dla graczy zajmujących się streamingiem.

sznyt tygodnia

najnowsze