Tommy Hilfiger stworzył ekologiczną kolekcję z okazji Dnia Ziemi

Tommy Hilfiger stworzył ekologiczną kolekcję z okazji Dnia Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi, który obchodzimy 22 kwietnia br., marka Tommy Hilfiger zaprezentowała kapsułową kolekcję wykonaną z materiałów organicznych oraz pochodzących z recyklingu.

Oparta na ambitnej podróży w stronę zrównoważonego rozwoju, kolekcja marki Tommy Hilfiger to połączenie organicznych i pochodzących z recyklingu materiałów ze swobodnymi, efektownymi krojami. Optymistyczne przesłanie święta planety podkreślono nadrukami, które inspirują do bardziej świadomych codziennych wyborów – by każdy nasz dzień był Dniem Ziemi.

Seria super miękkich dresowych bluz, spodni oraz T-shirtów i koszulek polo przedstawia trzy wyjątkowe grafiki, stworzone specjalnie z okazji Dnia Ziemi. Dresy wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu noszą nadruki planety otoczonej postaciami i optymistyczny manifest: „The Future is Bright, Together We Succeed”. Pastelowe T-shirty i bluzy z kapturem zdobi okolicznościowa wersja trzykolorowej flagi Tommy’ego – uścisk dłoni, który łączy nas w staraniach o lepszą przyszłość.

– Nie ma lepszego dnia niż Dzień Ziemi, by zatrzymać się na chwilę i docenić, jak bezcennym jest miejscem – naszym domem. Mamy tylko jedną planetę i widzimy, jak ważne jest, by ją chronić. Mamy nadzieję, że kapsułową kolekcją „One Planet” zainspirujemy wszystkich do wspólnej, bardziej przyjaznej środowisku drogi naprzód – mówi Tommy Hilfiger.

Bohaterką kampanii „One Planet” jest Mogli, wszechstronnie utalentowana twórczyni z Berlina. Wokalistka, autorka piosenek, filmowczyni, projektantka i aktywistka środowiskowa wykorzystuje swoje zasięgi do rozpowszechniania stylu życia, który jest bardziej przyjazny ludziom, zwierzętom i planecie. Zdjęcia artystki, pozującej w efektownym białym dresie z kolekcji, wykonała berlińska fotografka Jana
Gerberding.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Tommy Hilfiger prezentuje ekologiczną, dżinsową kolekcję w 100% z recyklingu
Tommy Hilfiger prezentuje buty wykonane ze skóry jabłek

J.S., MAT. PRASOWE