Hermès H08, czyli linia sportowo-casualowych zegarków

Hermès H08, czyli linia sportowo-casualowych zegarków

Dom mody Hermès zaprezentował niedawno nową kolekcję stylowych, casualowych, a zarazem sportowych zegarków. Najdroższy model wykonano z wykorzystaniem grafenu.

Marka Hermès słynie ze swoich wysokiej jakości akcesoriów. Jednymi z najbardziej popularnych produktów marki są z pewnością charakterystyczne torebki, na zakup których czeka się nawet i kilka lat, a także wzorzyste, jedwabne apaszki. Hermès jest także znany ze swoich stylowych, skórzanych dodatków – m.in. rękawiczek czy też etui na karty – jak również z… zegarków.

I choć marka ta niekoniecznie przychodzi nam na myśl, gdy myślimy o zegarkach, to Hermès ma na swoim koncie kilka naprawdę mocnych i rozpoznawalnych czasomierzy – wystarczy wspomnieć chociażby o modelach Slim d’Hermes czy Heure H.

Teraz francuski dom mody zaprezentował swoją nową kolekcję zegarków, które łączą w sobie casualowy styl ze sportowym. W linii H08, która powstała pod kierownictwem Véronique Nichanian, dyrektorki kreatywnej marki, Pierre-Alexis Dumasa, dyrektora artystycznego oraz Philippe’a Delhotal, dyrektora artystycznego Hermès Horloger, znajdziemy kilka modeli czasomierzy z kopertą o rozmiarze 39 mm x 39 mm.

Na kopercie każdego zegarka znalazły się m.in. indeksy godzinowe w formie arabskich cyfr, podziałka sekundowa, a także trzy wskazówki, w tym jedna z trójkątnym, pomarańczowym grotem.

Początkowo w ramach kolekcji dostępne będą trzy modele – jeden z nich, najdroższy, wykonano z wykorzystaniem grafenu. Natomiast pozostałe dwa warianty posiadają tytanową obudowę.

Najdroższy model będzie kosztować 8,9 tys. dolarów, zaś najtańszy – 5, 5 tys. dolarów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Ressence Type 5X, czyli zegarek inspirowany światem motoryzacji
Gucci romansuje z branżą e-sportową – marka wprowadza designerski zegarek dla graczy

J.S., HERMES