Już wkrótce ruszy objazdowa wystawa o Harrym Potterze

Już wkrótce ruszy objazdowa wystawa o Harrym Potterze

To nie lada gratka dla fanów uniwersum Harry'ego Pottera – już w 2022 roku powstanie niepowtarzalna, objazdowa wystawa pod tytułem „Harry Potter: The Exhibition", która będzie prezentowana w kilku miejscach na całym świecie. 

Za pracę nad wystawą odpowiedzialna jest firma Imagine Exhibitions oraz studio Warner Bros. Wystawę „Harry Potter: The Exhibition" będzie można oglądać w wybranych miastach, m.in. w Europie, Afryce, Ameryce Północnej i Łacińskiej oraz Azji.

Co zobaczymy podczas wystawy? Fani uniwersum przygód o młodym czarodzieju z pewnością będą zachwyceni – za zwiedzających czekać będą bowiem autentyczne rekwizyty i kostiumy z planu filmów o Harrym Potterze, liczne instalacje, a także scenerie, które przenoszą nas do świata magii. Jak zapewniają pomysłodawcy „Harry Potter: The Exhibition", wystawa będzie łączyć w sobie nie tylko całą serię powieści oraz osiem głównych filmów, ale również sztukę teatralną „Harry Potter i przeklęte dziecko” oraz serię „Fantastyczne zwierzęta”.

Na tę chwilę wiadomo, że wystawa w pierwszym miejscu pojawi się na początku 2022 roku. Już wkrótce ma zostać ogłoszona dokładna data, a także lokalizacja pierwszego przystanku magicznego tournee.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Powstała limitowana edycja gry Scrabble dla fanów Harry’ego Pottera
Lego wypuściło zestaw z zamkiem Hogwart, który składa się z 6 tys. klocków

J.S.