Ekskluzywny projekt Louis XIII Cabinets już w Warszawie

Ekskluzywny projekt Louis XIII Cabinets już w Warszawie

Luksus stale ewoluuje. Współcześnie definiuje go czas, historia, unikatowy smak i styl. Te wszystkie elementy łączy w sobie globalny projekt Louis XIII Cabinets. Do mapy ekskluzywnych miejsc, w których poznamy bliżej markę Louis XIII, dołączyła właśnie Warszawa. Gdzie można doświadczyć jednego z najdroższych alkoholi na świecie? W butiku HE Concept Store, którego klimat zadowoli najbardziej wymagających. 

Louis XIII to wyjątkowo ekskluzywny koniak. Każda karafka wypełniona jest mieszanką 1 200 destylatów leżakujących przez ostatnie 100 lat. Tak długa historia i wyjątkowy smak zasługują na to, co najlepsze. Wyjątkowość trunku eksponują strefy należące do globalnego projektu Louis XIII Cabinets. Do ściśle wyselekcjonowanego grona światowych metropolii, takich jak Hongkong, Dubaj czy Moskwa, dołączyła Warszawa i znajdujący się w niej butik HE Concept Store. Każda z lokalizacji jest starannie wybierana, dlatego zaaranżowanie polskiej strefy w najbardziej luksusowym obiekcie hotelowym, jakim bez wątpienia jest Hotel Europejski, było naturalnym wyborem.

Strefa marki Louis XIII pozwala na doświadczenie nowego wymiaru konsumpcji luksusowych alkoholi. Jej sercem jest wyjątkowa gablota z 16 skrytkami do prywatnej dyspozycji klientów. W każdej z nich mogą przechowywać swoje cenne karafki wraz z dwoma kryształowymi kieliszkami. Dzięki temu każda wizyta towarzyska lub biznesowa może zostać połączona z degustacją koniaku Louis XIII. Kameralna atmosfera i luksusowy charakter HE Concept Store sprzyjają spotkaniom wymagającym specjalnej oprawy.

Strefa Louis XIII to nie tylko miejsce, w którym można zasmakować w stuletnim koniaku. To również wyjątkowy projekt podkreślający piękno i rzemieślniczy kunszt. Za design strefy odpowiedzialna jest Magdalena Kijanko – właścicielka Studio Modulare, zaś za wykonanie i pracę z najwyżej jakości materiałami – Remigiusz Misiak z firmy FormUp. Celem twórców było stworzenie gabloty, której wygląd będzie spójny z przestrzenią HE Concept Store i globalnymi standardami przyjętymi przez markę Louis XIII.

Warszawska strefa Louis XIII w HE Concept Store przy ul. Krakowskie Przedmieście 13 jest już otwarta dla gości.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
LOUIS XIII LE SALMANAZAR to największa i najdroższa butelka koniaku na świecie

J.S., MAT. PRASOWE