Gucci rozpoczyna 2021 rok z przytupem – po kolekcji z The North Face, marka łączy siły z Pokémonami

Gucci rozpoczyna 2021 rok z przytupem – po kolekcji z The North Face, marka łączy siły z Pokémonami

Tuż przed końcem 2020 roku światło dzienne ujrzała długo wyczekiwana kolekcja marki Gucci stworzona we współpracy z The North Face. To jednak nie wszystko – włoski dom mody postanowił zaskoczyć nas ponownie i ogłosił, że łączy siły z Pokémonami.

Pod koniec września 2020 roku pojawiły się pierwsze zapowiedzi kolekcji stworzonej wspólnie przez marki Gucci i The North Face. Na efekty wszyscy czekali z niecierpliwością – wszak oba brandy biją rekordy popularności, zaś wspólnie mogły stworzyć coś naprawdę mocnego.

Owoce współpracy zostały zaprezentowane pod koniec 2020 roku na instagramowych profilach obu marek. W ramach kolekcji powstała seria outdoorowych ubrań, utrzymanych w charakterystycznym dla domu mody Gucci stylu retro.

Wiemy już, że kolekcja trafi do sprzedaży w sklepach online, lecz dokładna data nie jest jeszcze znana.

To jednak nie wszystko – Gucci opublikowało również zapowiedź współpracy z popularną grą na smartfony, korzystającą z technologii rozszerzonej rzeczywistości – czyli Pokémon GO.

https://twitter.com/gucci
https://twitter.com/gucci

Do tej pory informacje na temat tej kolekcji były owiane tajemnicą, lecz dziś, 4 stycznia br., użytkownicy Twittera z Japonii zamieścili w portalu screeny z gry, na których możemy dostrzec wirtualne ubrania sygnowane logotypami marek Gucci i The North Face.

https://twitter.com/Code002_yuu
https://twitter.com/Code002_yuu

Prawdopodobnie więc już wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących współpracy.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Gucci znowu szokuje i sprzedaje… odwrócone okulary
Gucci zaprezentuje nową kolekcję w serialu – w obsadzie Harry Styles i Billie Eilish, reżyserem jest Gus Van Sant

J.S., GUCCI

sznyt tygodnia

najnowsze