Gucci zaprezentuje nową kolekcję w serialu – w obsadzie Harry Styles i Billie Eilish, reżyserem jest Gus Van Sant

Gucci zaprezentuje nową kolekcję w serialu – w obsadzie Harry Styles i Billie Eilish, reżyserem jest Gus Van Sant

„Ouverture of Something That Never Ended” – taką nazwę będzie nosić nowy serial wyprodukowany przez włoski dom mody, którego premiera odbędzie się podczas wirtualnego festiwalu filmowego GucciFest. W obsadzie znajdzie się piosenkarz Harry Styles i Billie Eilish, zaś reżyserem będzie Gus Van Sant.

W czwartek, 5 listopada br., marka Gucci ogłosiła, że swoją najnowszą kolekcję zaprezentuje w iście niekonwencjonalny sposób – w siedmioodcinkowym serialu, który będzie miał swoją premierę podczas wirtualnego wydarzenia GucciFest.

Festiwal filmowy pod auspicjami włoskiego domu mody odbędzie się w dniach od 16 do 22 listopada br. W ramach wydarzenia kilkunastu młodych, niezależnych projektantów, wybranych bezpośrednio przez dyrektora artystycznego Gucci Alessandro Michele, zaprezentuje swoje własne, krótkometrażowe filmy.

Wróćmy jednak do serialu, za którego produkcję odpowiada marka Gucci. Szczegółowa fabuła „Ouverture of Something That Never Ended” na razie jest nieznana, wiadomo tylko, że akcja odbywa się w Rzymie – twórcy chcą bowiem zaprezentować codzienny rytm miasta w „surrealistycznym wydaniu”.

W obsadzie zobaczymy m.in. Jeremy’ego O. Harrisa, Arlo Parksa, Florence Welch, a także wspomnianego Harry’ego Stylesa – ambasadora marki Gucci – oraz piosenkarkę Billie Eilish. Za reżyserię odpowiada natomiast Gus Van Sant, dwukrotnie nominowany do Oscara za najlepszą reżyserię za filmy „Buntownik z wyboru” i „Obywatel Milk”.

Tuż po premierze podczas GucciFest, serial pojawi się na oficjalnym kanale domu mody Gucci na YouTubie.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Gucci stworzyło kolekcję inspirowaną podróbkami
Gucci teraz sprzedaje podarte rajstopy za kilkaset złotych

J.S., GUCCI

sznyt tygodnia

najnowsze