Gucci teraz sprzedaje podarte rajstopy za kilkaset złotych

Gucci teraz sprzedaje podarte rajstopy za kilkaset złotych

W przypadku marki Gucci chyba nic już nas nie zdziwi. Teraz włoski dom mody wprowadził do sprzedaży rajstopy, które wyglądają, jak po kilku suto zakrapianych imprezach.

Po spodniach z plamami przyszedł czas na… podarte rajstopy. Nie, to wcale nie jest żart – popularna włoska marka naprawdę wystawiła na sprzedaż kolejny produkt, który dołącza do kolekcji zużytych ubrań oferowanych przez dom mody.

Jak tłumaczył Alessandro Michele, stworzone w grunge’owy stylu rajstopy są swego rodzaju wyrazem buntu, mają też za zadanie wywoływać pewien niepokój. Jednak biorąc pod uwagę ich cenę – kilkaset złotych – jedyne emocje jakie czujemy to szok i niedowierzanie.

No cóż, z pewnością znajdą się osoby, które kupią te rajstopy tylko dlatego, że mają metkę z logo Gucci. A raczej – już się znalazły, bowiem na platformie Ssense.com, na której po raz pierwszy się pojawiły, już widnieje informacja, że się wyprzedały. Zawsze jednak pozostaje ich tańsza wersja – wystarczy kupić zwykłe rajstopy w pierwszym lepszym sklepie i samemu je sobie delikatnie podrzeć.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Gucci stworzyło kolekcję inspirowaną podróbkami
Mental health is not fashion: Modelka zaprotestowała podczas pokazu Gucci

J.S., SSENSE

sznyt tygodnia

najnowsze