YouTube wyszukał wszystkie covery piosenki Billie Eilish ,,bad guy”, połączył je i stworzył niekończący się teledysk

YouTube wyszukał wszystkie covery piosenki Billie Eilish ,,bad guy”, połączył je i stworzył niekończący się teledysk

Teledysk do jednej z najpopularniejszych piosenek słynnej artystki Billie Eilish pt. „bad guy” niedawno przekroczył miliard odsłon na YouTubie. Z tej okazji platforma we współpracy z piosenkarką stworzyła pierwszy w historii niekończący się teledysk.

Singiel „bad guy” to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych piosenek ostatnich kilkunastu miesięcy. Sam teledysk do utworu obejrzało już na YouTubie ponad 1 mld internautów. W związku z tym platforma połączyła siły z Billie Eilish i zainicjowała projekt „Infinite bad guy”.

„Infinite bad guy” to nic innego, jak niekończący się teledysk do piosenki „bad guy”. Do jego stworzenia zebrano bowiem wszystkie covery utworu i połączono w jeden. Całość natomiast umieszczono na dedykowanej projektowi stronie.

Gdy wejdziemy na platformie, to początkowo pojawi się nam oryginalny teledysk, zaś po lewej i prawej stronie zobaczymy poszczególne covery piosenki „bad guy”. Co ciekawe, klikając w wybrane wideo, trafimy do tego samego momentu utworu, w którym przerwaliśmy słuchanie oryginalnej muzyki. A to wszystko dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Mamy piosenkę Billie Eilish do najnowszego Bonda
Gucci zaprezentuje nową kolekcję w serialu – w obsadzie Harry Styles i Billie Eilish, reżyserem jest Gus Van Sant

J.S.