,,Otwórz oczy” to nowy polski serial Netfliksa – pojawiły się już pierwsze zdjęcia promujące produkcję

,,Otwórz oczy” to nowy polski serial Netfliksa – pojawiły się już pierwsze zdjęcia promujące produkcję

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o rychłej premierze pierwszego polskiego filmu Netfliksa zatytułowanego „Erotica 2022”, zaś teraz okazało się, że platforma pracuje już nad kolejną polską produkcją. Tym razem będzie to serial rodem z gatunku science-fiction.

„Otwórz oczy” opowie o losach nastoletniej Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji. W pewnym momencie bohaterka zaczyna miewać przedziwne sny, które niekiedy są aż nazbyt realne.

To sprawia, że dziewczyna zaczyna kwestionować otaczającą ją rzeczywistość i rozpoczyna próbę ucieczki z ośrodka, jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy na swój temat.

W sześcioodcinkowym serialu główną rolę zagra Maria Wawreniuk, a towarzyszyć jej będzie Ignacy Liss w roli tajemniczego Adama, który staje się przewodnikiem dziewczyny po ośrodku. Za reżyserię odpowiadają Anna Jadowska („Erotica 2022”, „Dzikie róże”) oraz Adrian Panek („Wilkołak”, „Daas”).

Serial jest aktualnie na etapie postprodukcji, zaś jego premiera odbędzie się w 2021 roku.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Netflix pokazał zwiastun pierwszej polskiej produkcji oryginalnej ,,Erotica 2022” – przy filmie pracowały Olga Tokarczuk i Joanna Bator
Powstał animowany serial o historii polskiego designu

J.S., NETFLIX