Facebook Dating już dostępny w Polsce

Facebook Dating już dostępny w Polsce

O aplikacji Facebook Dating mówiło się już w ubiegłym roku. Najpierw była ona dostępna w Azji i Ameryce. Teraz, po kilku miesiącach oczekiwania, platforma w końcu pojawiła się w Polsce. Czy ma szansę stać się konkurentem dla Tindera?

Facebook Dating widnieje jako nowa karta w aplikacji mobilnej serwisu, tuż obok grup. Jest to swego rodzaju nasz drugi, ukryty profil i bazuje na postach, stronach i wydarzeniach jakie lajkujemy. Na tej podstawie aplikacja dobiera nam osoby, które do nas pasują i z którymi być może uda nam się stworzyć trwały związek.

Jak zapowiedzieli twórcy, nowa funkcja Facebooka zapewnia pełną dyskrecję i nie zasugeruje nam użytkownika, którego mamy wśród znajomych. Chyba że oznaczymy tę osobę jako „Secret Crush”.

Facebook Dating nieco różni się od Tindera, bowiem zamiast dobrze nam znanego „swipe”, tutaj zostawiamy serduszko przy osobie, która nam się podoba. Jeżeli ta druga osoba polubi nasz profil, wówczas aplikacja pozwoli nam nawiązać rozmowę.

Zgodnie z zapewnieniami twórców korzystanie z aplikacji ma być całkowicie darmowe, a żeby rozpocząć swoją przygodę z Facebook Dating trzeba wyrazić specjalną zgodę. Miłego e-randkowania!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
7 rzeczy, których nie wiesz o Tinderze
Platformy społecznościowe, na których prawdopodobnie nigdy nie będziesz miał konta

J.S., FACEBOOK