Technics i Red Bull połączyli siły, aby wspólnie celebrować kulturę hip-hopu

Technics i Red Bull połączyli siły, aby wspólnie celebrować kulturę hip-hopu

Gramofon Technics SL-1210 to fundament kultury hip-hop. Firma Technics zaprezentowała limitowaną edycję specjalną stworzoną we współpracy z firmą Red Bull.

Kultowy gramofon Technics SL-1210 od początku odgrywał kluczową rolę w kulturze hip-hop i breakdance. Jego pierwszy egzemplarz opuścił bramy fabryki w 1972 roku i w szybkim tempie stał się światowym bestsellerem. Teraz, pół wieku później Technics łączy siły z Red Bullem, aby wspólnie wpierać organizację zawodów Red Bull Breakdance Championship One – największego światowego turnieju tańca breakdance.

Właśnie na tym wydarzeniu, będzie promowana limitowana edycja gramofonu Technics, tj. SL-1210MK7 – nowe wcielenie kultowego sprzętu wyposażone jest w bezrdzeniowy silnik napędu bezpośredniego i inne rozwiązania technologiczne zwiększające jakość dźwięku.

Do sprzedaży na teren całej Europy trafiła ograniczona pula (4 tysiące sztuk) sprzętu inspirowana kolorystyką marki Red Bull. Gramofon posiada slipmat z logo BC One, zatem jest to świetna propozycja dla kolekcjonerów.

 

Sprzęt jest dostępny w sklepach od września.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Technics SP-10R to odtwarzacz winyli, który łączy w sobie nowoczesny design i klasyczne brzmienie
10 najbardziej stylowych współczesnych gramofonów

J.S., MAT. PRASOWE

sznyt tygodnia

najnowsze