,,No Time To Die” znowu opóźniony – film pojawi się w kinach w 2021 roku

,,No Time To Die” znowu opóźniony – film pojawi się w kinach w 2021 roku

Z powodu pandemii koronawirusa najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda do kin trafi dopiero w kwietniu 2021 roku. Początkowo produkcja miała mieć swoją premierę w kwietniu tego roku.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza i już mówi się, że wkraczamy w tzw. drugą falę zachorowań. W związku z tym wiele wydarzeń czy też premier kinowych, które zostały przesunięte na ostatni kwartał roku, znowu odbędzie się w innym terminie niż planowano.

Przykładem tego jest chociażby nowy film o przygodach Jamesa Bonda „No Time To Die”, który początkowo miał mieć swoją premierę w kwietniu br. Później ogłoszono, że film do kin trafi w listopadzie br., zaś kilka dni temu na oficjalnym Twitterze produkcji poinformowano, że premiera produkcji ponownie została przesunięta – na kwiecień 2021 roku.

Jeżeli zaś nie możecie się doczekać kolejnej części przygód agenta 007, to mamy coś dla Was – na początku października do sieci trafił bowiem oficjalny klip tytułowej piosenki z filmu, którą wykonuje Billie Eilish. W wideo możemy zobaczyć kilka nowych scen z najnowszego Bonda.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
James Bond i jego Astony Martiny – zobaczcie stylowy klip pokazujący historię ulubionych samochodów Agenta 007
Pojawiła się kolejna zapowiedź najnowszego Bonda – zaprezentowano ją podczas finału Super Bowl

J.S.

sznyt tygodnia

najnowsze