Pojawiła się kolejna zapowiedź najnowszego Bonda – zaprezentowano ją podczas finału Super Bowl

Pojawiła się kolejna zapowiedź najnowszego Bonda – zaprezentowano ją podczas finału Super Bowl

Super Bowl to nie tylko wielkie święto futbolu amerykańskiego, ale także reklamy. Podczas bloku reklamowego w przerwie finału tego słynnego wydarzenia emitowane są najnowsze kampanie znanych marek, a także świeżutkie zwiastuny nadchodzących produkcji. Tak było w przypadku 25. filmu z serii o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”.

Pierwszy oficjalny trailer najnowszego Bonda obiegł światowe media w grudniu ubiegłego roku. Teraz producenci filmu zaserwowali fanom najsłynniejszego agenta na świecie kolejny przedsmak produkcji „Nie czas umierać”.

W trailerze wyemitowanym podczas tegorocznego finału Super Bowl możemy zobaczyć aktorów znanych nam dobrze z poprzednich filmów o Jamesie Bondzie – oprócz Daniela Craiga, odgrywającego główną rolę w zwiastunie, pojawili się także m.in.: Lea Seydoux, Ralph Fiennes i Christoph Waltz, a także nowy bohater, w którego wciela się Rami Malek.

25. film z serii o Jamesie Bondzie pokazuje historię agenta 007, który po opuszczeniu służby cieszy się wolnością na Jamajce. Tam jednak znajduje go jego stary przyjaciel z CIA, który prosi go o pomoc.

„Nie czas umierać” będzie miał swoją premierę w kwietniu br.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Billie Eilish nagrała piosenkę do najnowszego Bonda

J.G.