,,Owłosione” sneakersy, czyli nietypowa kolekcja adidas x Star Wars

,,Owłosione” sneakersy, czyli nietypowa kolekcja adidas x Star Wars

W ramach niedawnej współpracy marki adidas i firmy Disney, która to wykupiła od George’a Lucasa prawa do marki Star Wars, zaprezentowano serię dość nietypowych sneakersów, inspirowanych poszczególnymi postaciami z kultowej sagi. Naszą uwagę zwrócił zwłaszcza model adidas Rivalry Hi Star Wars, bowiem nawiązuje on do postaci... Chewbacci. 

Chyba wszyscy możemy się zgodzić, że słynny Chewie to jeden z najmilszych postaci ze Star Warsów. Ta duża, owłosiona postać była najlepszym i najbardziej oddanym przyjacielem Hana Solo i zarazem drugim pilotem Sokoła Millenium.

Buty inspirowane tym bohaterem, czyli adidas Rivalry Hi Star Wars, są równie „włochate” co Chewbacca, a także posiadają barwy charakterystyczne dla przedstawiciela rasy Wookieech. Na przodzie sneakersów znalazł się zaś charakterystyczny pas, który Chewie nosił w piątej części Star Warsów – „Imperium Kontratakuje”.

Co ciekawe, w zestawie oprócz butów, dostaniemy też specjalne wydanie plakatu kolekcjonerskiego Gwiezdnych Wojen, ozdoby na sznurowadła, a także tematyczne przypinki.

Buty adidas Rivalry Hi Star Wars pojawią się w sprzedaży 22 października br. i będą kosztowały 649 złotych. Dostać je będzie można na oficjalnej stronie marki.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Levi’s x Star Wars – kolekcja inspirowana odległą galaktyką
LEGO zaprezentowało nowy zestaw Star Wars – ,,Imperial Star Destroyer”

J.S., ADIDAS