Levi’s x Star Wars – kolekcja inspirowana odległą galaktyką

Levi’s x Star Wars – kolekcja inspirowana odległą galaktyką

Już w grudniu br. na ekrany kin wejdzie kolejna część „Gwiezdnych wojen”. Z tej okazji marka Levi’s podjęła współpracę z firmami Disney i Lucasfilm, w efekcie czego powstała niezwykła kolekcja, celebrująca historię kultowej sagi.

Kolekcja zbiega się w czasie z premierą filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” i zbudowana jest wokół kultowych postaci z oryginalnej trylogii Star Wars. Obejmuje ona szereg zarówno klasycznych ikonicznych modeli marki Levi’s, jaki i inspirowanych
modą uliczna ulubionych krojów.

W kolekcji znajdziemy więc koszulki i bluzy z kapturem oraz kurtki Trucker Jacket i oczywiście – jeansy. Każdy model zawiera ikoniczne elementy z galaktyki „Gwiezdnych wojen” – wizerunki słynnych bohaterów i statków oraz charakterystyczne elementy co-brandingu takie, jak np. skórzana wszywka Levi’s, guziki, metki czy zadrukowane kieszenie, a wszystko to w galaktycznej wersji.

Nie zabrakło tu także kultowych cytatów z filmów, nadrukowanych lub wyhaftowanych na plecach czy rękawach – „I am your father” czy „In a galaxy far, far away…”.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Levi’s w nowej kampanii I AM______ zachęca do tolerancji i bycia sobą

MAT. PRASOWE