Levi’s w nowej kampanii I AM______ zachęca do tolerancji i bycia sobą

Levi's w nowej kampanii I AM______ zachęca do tolerancji i bycia sobą

Levi's powraca ze swoją społecznie zaangażowaną kolekcją. Kolekcja PRIDE w tym roku afirmuje miłość, akceptację, różnorodność i integrację. Jej główny slogan to:“I AM______”, który zaprasza każdego z nas do uzupełnienia jego brakujacej części. Bądź kim chcesz, kimkolwiek chciałbyś zostać. I bądź z tego dumny! Do tego zachęca nas w tym sezonie Levi's.

T-shirty z nadrukiem “I AM______” umożliwiają noszącym je osobom customizację zgodnie z własnym pomysłem. Niezależnie czy zdanie zostanie dokończone jako “Jestem homoseksualistą’’, “Jestem dumna”, “Jestem unikalna” czy po prostu “ Jestem sobą”, staje się ono najpełniejszą i najszczerszą deklaracją własnego “ja”. Noszenie takiego sloganu może być także oznaką wsparcia i solidarności  przy celebrowaniu równości i indywidualności. W kolekcji PRIDE wiosna/lato 2018 znajdą się m.in.: białe i czarne topy bez rękawów z nadrukiem tęczowego, gradientowego batwinga, kultowa truckerka z haftem tęczy czy szorty 501 z tęczowymi elementami.

Wśród akcesoriów nie zabraknie baseballowych czapek, taśmowych pasków czy szelek, bandanek, skarpetek i bielizny. Nie tylko dopełnią one letni look, ale też pokazują wsparcie dla społeczności LGBTQ, którą celebrujemy kolekcją PRIDE. Kultowa, kolorowa flaga w tym sezonie stala się dla marki inspiracją do stworzenia bandany farbowanej we wszystkie kolory tęczy. Jest też coś dla minimialistów: kapelusz i torba ze spranego denimu z delikatnym tęczowym logo, które można nosić cały rok.

 

"W Levi Strauss & Co.  jednymi z naszych podstawowych wartości są empatia i odwaga. Od początków naszego powstania, w 1853 r.,  staraliśmy się walczyć o równość, integrację i postęp. Zawsze głośno i donośnie wspieraliśmy równość dla osób definiujących się jako LGBTQ a jednym ze sposobów w jaki chcemy celebrować tę społeczność jest nasza coroczna kolekcja PRIDE, którą w zeszłym roku wprowadziliśmy do sklepu Levi’s w Złotych Tarasach" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu marki.

Levi’s będzie uczestniczył w trzech paradach w Europie z własną, dedykowaną platformą. Pojawimy się w Londynie i Madrycie – 7 czerwca oraz 4 sierpnia w Sztokholmie.

Kolekcja pojawi się w sklepie Levi’s w Złotych Tarasach 4 czerwca.

źródło: materiały prasowe