Nowy butik marki Kopi to jedno z najbardziej stylowych miejsc w stolicy

Nowy butik marki Kopi to jedno z najbardziej stylowych miejsc w stolicy

Za projekt nowego butiku polskiej marki Kopi odpowiada zespół NOKE Architects. Inspiracją dla projektantów były charakterystyczne, nieregularne kształty biżuterii brandu, a także marokańska architektura.

Marka Kopi do tej pory znana była ze swojej charakterystycznej biżuterii. Niedawno projektantka brandu – Natalia Kopiszka – wprowadziła do swojej oferty również ręcznie robione akcesoria do domu, takie jak lustra o nieregularnych kształtach, lampy oraz wazony, świece, a także klamki w kształcie kobiecego ciała.

To właśnie m.in. te produkty znajdziemy w nowym, drugim już butiku marki, znajdującym się przy ulicy Oleandrów 4 w Warszawie. Za wystrój tego niezwykle stylowego lokalu odpowiada zespół NOKE Architects.

Charakterystyczna obła konstrukcja lady, zgaszone odcienie marokańskiego różu i terakoty, a także ściana sprawiająca wrażenie usypanej z pustynnego piachu – wszystkie te elementy stanowią niesamowite tło dla biżuterii marki. Wisienką na torcie jest tutaj sufit, który przypomina rozgwieżdżone niebo.

Projektanci z NOKE Architects chcieli sprawić, by każda osoba, która wejdzie do butiku, automatycznie poczuła się jak na marokańskiej pustyni – to właśnie m.in. inspiracje przywiezione przez projektantkę Natalię Kopiszkę z podróży do Maroko i na Lazurowe Wybrzeże stanowiły punkt wyjścia dla architektów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Tak wygląda wnętrze warszawskiego butiku domu mody Hermès
Surrealistyczny butik Louis Vuitton w Seulu autorstwa Franka Gehry’ego i Petera Marino

J.G., NOKE ARCHITECTS