Tak wygląda wnętrze warszawskiego butiku domu mody Hermès

Tak wygląda wnętrze warszawskiego butiku domu mody Hermès

Kilka dni temu odbyło się oficjalne otwarcie warszawskiego butiku domu mody Hermès, który mieści się na parterze Hotelu Raffles Europejski. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji go odwiedzić, mamy zdjęcia przepięknego wnętrza butiku.

Za wystrój wnętrz odpowiada paryska agencja architektoniczna RDAI, która zadbała o to, by zewsząd biła ponadczasowa elegancja, tak charakterystyczna dla francuskiego domu mody.

Już na samym wejściu do butiku wita nas motyw z ex-libris francuskiej marki przedstawiający konia, powóz i woźnicę. Elementy charakterystyczne dla domu mody Hermès zostały też dyskretnie umieszczone w poszczególnych pomieszczeniach obiektu.

Wszystkie produkty dostępne w butiku zostały w perfekcyjny sposób wyeksponowane, nie ma tu też mowy o przeroście formy nad treścią. Natomiast miły dodatek w postaci stylowych foteli i puf powoduje, że butik Hermèsa to nie tylko przysłowiowy sklep, ale także miejsce, w którym będziemy mogli spędzić odrobinę więcej czasu, w otoczeniu maleńkich dzieł sztuki.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Stojak na gazety wart 23 000 dolarów to kolejny produkt z linii domowych gadżetów Hermes
Jak inwestować w modę?

J.G., MAT. PRASOWE