Marka adidas wypuściła limitowany model Stan Smithów inspirowanych ,,Gwiezdnymi Wojnami”

Marka adidas wypuściła limitowany model Stan Smithów inspirowanych ,,Gwiezdnymi Wojnami”

Marka adidas przygotowała nie lada gratkę dla fanów „Gwiezdnych Wojen” – z okazji 40. rocznicy powstania kultowego już filmu „Imperium kontratakuje”, brand zaprezentował limitowaną edycję modelu Stan Smith.

Na klasycznym modelu Stan Smith stworzonym, by uhonorować film „Imperium kontratakuje” pojawiła się podobizna Luke’a Skywalkera – grafikę przedstawiającą tę postać umieszczono na języku oraz na wkładce obuwia. Natomiast na podeszwie sneakersów pojawił się napis z charakterystycznym „Nooooo!”, co jest nawiązaniem do momentu w produkcji, kiedy to młody Skywalker dowiaduje się o tym, kim dla niego jest Darth Vader.

To jednak nie jedyne nawiązania do „Gwiezdnych Wojen”, które skrywa limitowany model Stan Smith – na cholewce obuwia zamiast logo adidasa pojawiło się godło Rebel Alliance, natomiast użycie niebieskiej barwy w sneakersach jest nawiązaniem do koloru miecza świetlnego Luke’a Skywalkera.

Wraz z obuwiem marka adidas do zestawu dołącza cztery przypinki z wizerunkami R2d2, Yody, X-Wing’a oraz miecza świetlnego.

Buty będą kosztować około 471 złotych i pojawią się w sklepach marki adidas 23 lipca br.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Levi’s x Star Wars – kolekcja inspirowana odległą galaktyką
LEGO zaprezentowało nowy zestaw Star Wars – ,,Imperial Star Destroyer”

J.G., ADIDAS