Najbardziej luksusowa i sportowa współpraca tego roku, czyli Dior x Air Jordan

Najbardziej luksusowa i sportowa współpraca tego roku, czyli Dior x Air Jordan

Model Air Jordan 1 podrasowany przez dom mody Dior to jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier butów. Niedawno ruszyła ich sprzedaż, poprzedzona specjalnym losowaniem. O tym, kto stanie się szczęśliwym posiadaczem sneakersów, klienci dowiedzą się dopiero na początku lipca.

Dior x Air Jordan to jedna z najbardziej wyczekiwanych kolekcji w tym roku. No bo cóż może być lepszego od mariażu luksusu ze streetwearwem? Zwłaszcza jeśli mowa o tak kultowych markach.

Kilka dni temu do sprzedaży trafiły buty Dior x Air Jordan 1, czyli klasyczny model sneakersów dostępny w wersji wysokiej lub niskiej, z charakterystycznymi dla domu mody Dior elementami, takimi jak m.in. motyw „oblique”.

Za wersję powyżej kostki trzeba zapłacić 1900 euro. Ta niższa kosztuje z kolei 1700 euro. Co ciekawe, aby kupić obuwie, trzeba było najpierw wziąć udział w specjalnym losowaniu, którego wyniki będą znane dopiero 1 lipca. Natomiast odbiór obuwia jest możliwy wyłącznie w kilku punktach odbioru, znajdujących się w Londynie, Paryżu, Mediolanie, Dusseldorfie i Moskwie.

W ramach nietypowej współpracy do sprzedaży trafi także kapsułowa kolekcja odzieży – znajdziemy w niej m.in. komplet dresowy, krótkie spodenki, kurtkę, a także dodatki, takie jak kapelusz czy bandana.

Kolekcja trafi do sprzedaży 8 lipca br. i będzie dostępna tylko w wybranych butikach marki Dior.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Dior i Vespa łączą siły i prezentują nowy, superstylowy skuter
Marki Comme des Garcons i Air Jordan stworzyły designerskie buty sportowe

J.G. DIOR