Jeszcze w tym roku w Warszawie otworzy się pięciogwiazdkowy hotel Nobu – na wydarzeniu ma pojawić się Robert De Niro

Jeszcze w tym roku w Warszawie otworzy się pięciogwiazdkowy hotel Nobu – na wydarzeniu ma pojawić się Robert De Niro

W połowie roku w Warszawie swoje otwarcie będzie miał luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel Nobu, należący do marki Nobu Hospitality, której właścicielem jest m.in. Robert De Niro. Mówi się, że na tym specjalnym wydarzeniu pojawi się słynny amerykański aktor. 

Nobu Hospitality to popularna, luksusowa marka hoteli i restauracji, która powstała w Los Angeles. Założycielami brandu są Robert De Niro oraz ceniony szef kuchni – Nobu Matsushisa. Natomiast ich partnerem biznesowym został producent filmowy Meirem Teperem. To właśnie ta trójka ma pojawić się na oficjalnym otwarciu warszawskiego hotelu.

Tak jak i w przypadku innych obiektów marki Nobu, tak i w Polsce jedną z głównych atrakcji hotelu będzie luksusowa japońska restauracja. Oprócz niej, w budynku znajdziemy 117 pokoi, strefę fitness oraz sale konferencyjne.

Warszawski Nobu będzie mieścił się przy ulicy Wilczej 73. Oryginalna fasada hotelu została zaprojektowana przez firmę Medusa Group, natomiast za wnętrze odpowiada kalifornijskie studio PCH.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Atari otworzy hotele nawiązujące do gier komputerowych
W łódzkim Lesie Łagiewnickim powstaje luksusowy L Hotel

J.G., NOBU

sznyt tygodnia

najnowsze