Atari otworzy hotele nawiązujące do gier komputerowych

Atari otworzy hotele nawiązujące do gier komputerowych

E-sport cały czas mocno się rozwija, co z pewnością zauważyła już marka Atari, która ściśle związana jest z branżą gier komputerowych. Przedstawiciele firmy ogłosili właśnie, że już wkrótce uruchomiona zostanie sieć hoteli, w których znajdziemy atrakcje związane m.in. z grami online, e-sportem czy też wirtualną rzeczywistością.

Pierwszy tego typu obiekt ma pojawić się w amerykańskim Phoenix – jego budowa ma podobno ruszyć w połowie 2020 roku. Następne na liście są takie miasta, jak Las Vega, Austin, Chicago, Denver, Seattle, San Francisco oraz San Jose. Na razie więc marka ma w planach otworzenie Atari Hotels jedynie w Stanach Zjednoczonych.

W obiektach marki znajdziemy przede wszystkim pomieszczenia do gry z użyciem wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, w niektórych hotelach mają pojawić się także specjalne studia przystosowane do obsługi wydarzeń e-sportowych. Oczywiście w Atari Hotels nie zabraknie takich standardów hotelowych, jak np. sala konferencyjna, restauracja, bar czy też siłownia.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Arcade Sofa to fotel, w którym spędzisz godziny relaksując się przy swojej ulubionej grze
Ataribox to teraz Atari VCS. Zobaczcie, jak wygląda nowa konsola

J.G., ATARI