Tak wygląda najpiękniejsza na świecie siłownia

Tak wygląda najpiękniejsza na świecie siłownia

Blanche Paris, bo taką nazwę nosi owe miejsce, zostało okrzyknięte najpiękniejszą siłownią na świecie m.in. według magazynu Vogue Paris.

Blanche Paris zachwyca przede wszystkim swoim wyglądem. W mieszczącej się w zabytkowym pałacu przy 21 Rue Blanche siłowni znajdują się ozdobne gzymsy, marmur, kolumny czy też sztukaterie. A oprócz tego, co najważniejsze – najlepszej jakości sprzęt sportowy.

Siłownia składa się z kilku pięter –na drugim i trzecim piętrze znajdują się sala do fitnessu, cardio, jogi czy pilatesu. Niżej znajdziemy studio bokserskie oraz strefę SPA, oferującą zdrowotne zabiegi. Na parterze natomiast znajduje się stylowa restauracja pod kierownictwem szefa kuchni Jeana Imberta – odpowiada on m.in. za restaurację Pharrella Williamsa w Miami.

W Blanche Paris znajduje się także 20-metrowy basen typu infinity, czyli bez krawędzi, oraz kompleks saun i łaźni parowych. W piwnicy budynku natomiast zlokalizowane są szatnie oraz łazienki.

Niestety siłownia do najtańszych nie należy – wyrobienie karty członkowskiej to koszt rzędu 2,2 tys. euro, natomiast za wykupienie rocznego abonamentu trzeba zapłacić ponad 1800 euro. Nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że w przypadku takiej siłowni, motywacja do ćwiczeń przychodzi z łatwością.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
W zdrowym ciele zdrowy… prąd. W Londynie działa ekologiczna siłownia, którą w energię zaopatrują klienci
W nowej siedzibie Reeboka znajduje się ogromna siłownia i przestrzeń do coworkingu

J.G., BLANCHE PARIS