Przepiękna londyńska lodziarnia inspirowana parowozami

Przepiękna londyńska lodziarnia inspirowana parowozami

Za projekt niezwykłej lodziarni „Milk Train” znajdującej się w Londynie odpowiada studio projektowe FormRoom. Pastelowe wnętrze i charakterystyczne elementy przywodzą na myśl starodawne pociągi parowe.

W tej przepięknej londyńskiej lodziarni wszystko wygląda na niezwykle dopracowane, nic nie jest tutaj przypadkowo. Nad ladą, która przywodzi na myśl tę znajdującą się wagonach gastronomicznych w pociągach, wisi menu inspirowane dawnymi tablicami dworcowymi. Nie znajdziemy tutaj też standardowych stolików do kawy, lecz wygodne, obite jasnoniebieską skórą sofy, które tworzą mini przedziały.

Na suficie zaś znajdują się chmury, które mają za zadanie imitować parę unoszącą się nad starodawnymi pociągami. Nie zabrakło tutaj też odniesienia do londyńskiego metra – na podłodze umieszczono bowiem hasło „Mind the melt”, który jest lekko zmienioną wersją charakterystycznego komunikatu „Mind The Gap”.

Jak też można było się spodziewać, lodziarnia oprócz standardowych lodów, oferuje także małe jadalne dzieła sztuki, które podbiją serca każdego smakosza.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Lodziarnia z Mielca została uznana za jedną z najpiękniejszych na świecie

J.G., FACEBOOK MILK TRAIN, FORM ROOM