Przeżyj niesamowite chwile w hotelu na biegunie północnym

Przeżyj niesamowite chwile w hotelu na biegunie północnym

Fińskie biuro podróży Luxury Action przygotowało niezwykłą propozycję dla tych, którzy cenią sobie wczasy w niekonwencjonalnych miejscach – teraz w ofercie firmy jest pobyt w stylowym igloo na biegunie północnym.

Nocleg w tym niesamowitym hotelu jest jednak możliwy jedynie w kwietniu – w tym miesiącu bowiem panują najbardziej sprzyjające człowiekowi warunki pogodowe na biegunie północnym.

Ci, którzy zdecydują się na taki ekstremalny wyjazd za – uwaga – około 105 tys. dolarów, zostaną najpierw przetransportowani specjalnym helikopterem na biegun północny. Tam spędzą noc w specjalnie zaprojektowanym szklanym igloo, które oczywiście wyposażono w system ogrzewania.

Atrakcje? Przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki oraz zorza polarna, czyli niesamowite zjawisko, które najczęściej pojawia się właśnie w kwietniu.

Założyciel biura podróży Luxury Action przyznał jednak, że oprócz dostarczenia swoim klientom niezaprzeczalnej atrakcji, chce także by na własne oczy mogli zobaczyć to, co jest najbardziej narażone na zmiany klimatyczne i wyciągnęli wnioski na przyszłość.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
W Szanghaju powstał pierwszy podziemny hotel
Survival dla bogatych, czyli biuro podróży organizuje obozy na Arktyce z hotelem i lekcjami gotowania

J.G., LUXURY ACTION

sznyt tygodnia

najnowsze