Kim Kardashian promuje swoją markę bieliźnianą SKIMS – w kampanii wystąpiła jej rodzina, przyjaciele oraz kobieta skazana na dożywocie

Kim Kardashian promuje swoją markę bieliźnianą SKIMS – w kampanii wystąpiła jej rodzina, przyjaciele oraz kobieta skazana na dożywocie

Kim Kardashian rozpoczęła promocję swojej nowej marki SKIMS, oferującej bieliznę modelującą sylwetkę. W kampanii reklamowej wystąpiły popularne siostry słynnej celebrytki, najbliższe przyjaciółki oraz Alice Marie Johnson – kobieta skazana na dożywocie, której Kardashianka pomogła wydostać się z więzienia.

Kampania reklamowa nowej marki Kim Kardashian SKIMS ruszyła w mediach społecznościowych pod koniec sierpnia. Na klimatycznych, analogowych zdjęciach stworzonych w ramach projektu zostały uchwycone kobiety o różnych typach sylwetki – głównie siostry celebrytki oraz jej najbliższe przyjaciółki.

View this post on Instagram

SKIMS.COM ✨

A post shared by SKIMS (@skims) on

Oprócz fotografii na Instagramie marki pojawiły się także krótkie filmy, w których bohaterki sesji zdjęciowej opowiadają m.in o tym, co kochają swoim ciele oraz jak czują się w produktach SKIMS.

Jak przyznała sama Kim Kardashian, zależało jej, by w kampanii wystąpiły kobiety, które ją inspirują i w jakiś sposób wpłynęły na jej życie. Z tego powodu jedną z modelek jest  Alice Marie Johnson, która w 1996 roku została skazana na karę dożywocia za udział w handlu narkotykami – potem tłumaczyła, że robiła to, by ratować finansowo swoją rodzinę.

Jej historia poruszyła celebrytkę na tyle, że przez jakiś czas zaciekle walczyła ona o jej ułaskawienie. W efekcie w zeszłym roku Donald Trump ułaskawił Alice Marie Johnson po 20 latach spędzonych w więzieniu.

W ofercie nowej marki Kim Kardashian SKIMS znajdziemy m.in. majtki, staniki oraz body, które korygują figurę. Co ciekawe, bielizna modelująca występuje w rozmiarach od XXS do 5XL i, jak przyznała celebrytka, jej zadaniem jest sprawienie, by kobiety poczuły się w swojej skórze lepiej, bardziej komfortowo i bezpiecznie.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Kim Kardashian i Kanye West pokazali swoje ,,minimalistyczne sanktuarium”
David LaChapelle został autorem zdjęć do najnowszej kampanii kosmetyków Kim Kardashian West

J.G.

sznyt tygodnia

najnowsze