Kim Kardashian i Kanye West pokazali swoje ,,minimalistyczne sanktuarium”

Kim Kardashian i Kanye West pokazali swoje ,,minimalistyczne sanktuarium"

Kim Kardashian pojawiła się na okładce majowego wydania amerykańskiego Vogue’a i z racji tej stała się bohaterką najnowszego vloga z cyklu „73 Questions”, w którym to gwiazdy odpowiadają na intymne pytania. W ramach mini wywiadu, amerykańska celebrytka zabrała nas w podróż po swoim minimalistycznym domu.

Dom rodziny Kardashian-West owiany był nutą tajemnicy, bowiem do tej pory amerykańska para nie chwaliła się jego wnętrzem. Nazwana „minimalistycznym sanktuarium” posiadłość znajdująca się w Hidden Hills w Kalifornii nie pojawiała się nawet w słynnym reality show „Z kamerą u Kardashianów”, zaś sami jej mieszkańcy początkowo obiecali sobie, że nie będą publikować zdjęć swoich czterech kątów w żadnych portalach społecznościowych.

Jak można było się spodziewać małżeństwo Kardashian-West, żyjące z pokazywania swojego życia, długo nie utrzymało swojej obietnicy, publikując od czasu do czasu zdjęcia wewnątrz posiadłości. Natomiast dopiero teraz mogliśmy w pełnej krasie zobaczyć cztery kąty amerykańskiej pary za sprawą słynnego cyklu wideo „73 Questions” amerykańskiej edycji magazynu Vogue.

Pierwsze wrażenie? Lekki szok. Wszyscy spodziewali się, że Kim Kardashian i Kanye West mieszkają w domu pełnym przepychu, a jest kompletnie na odwrót – w ich domu panuje chłodny wręcz minimalizm. Na ścianach dominuje kolor „nude”, ulubiony z resztą amerykańskiej pary celebrytów, natomiast patrząc na poszczególne pomieszczenia posiadłości nie można oprzeć się wrażeniu, że brakuje w nich mebli.

A Wam jak się podoba posiadłość Kim Kardashian i Kanye’ego Westa?

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kanye West zaprojektował mieszkanie z betonu, na które będzie stać każdego

Tak wygląda biuro Kanye Westa, w którym powstają kolekcje Yeezy

J.G.