The Ribcage: Levi’s podwyższa stan spodni i prezentuje nowe modele

The Ribcage: Levi’s podwyższa stan spodni i prezentuje nowe modele

W tym sezonie Levi’s podwyższa stan! Marka do swojej oferty dodała nowe modele spodni z wysokim stanem w ramach kolekcji The Ribcage: 720 HighRise Super Skinny, 721 High-Rise Skinny, 724 High-Rise Straight.

W kolekcji na sezon jesień-zima 2019 linia marki Levi’s pod hasłem The Ribcage bawi się proporcjami. W ofercie brandu pojawią się nowe modele: Ribcage Wide Leg oraz Ribcage Crop Flare. Inspirując się klasycznym lookiem Katherine Hepburn, spodnie będą miały szersze obszycie niż standardowe w modelu 501. Po raz pierwszy zobaczymy także sztruks w modelu Ribcage Wide Leg, który przenosi nas do lat 70-tych.

Co istotne, prawie cała linia jest wykonana z materiału ze stretchem co oznacza, że nie musimy rezygnować z wygody na rzecz stylu.

– Talia na wysokości 12 cali to najwyższy stan jaki stworzyliśmy w naszych jeansach. Wręcz obsesyjnie inspirowaliśmy się vintage modelami spodni 501 z lat 90-ch. Stworzyliśmy model Ribcage w stylu slim fit, aby uzyskać bardzo smukły krój, który skupia uwagę na talii, wydłuża nogi i dodaje pikanterii każdej stylizacji – powiedziała Karyn Hillman, global chief product officer, Levi Strauss & Co.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Levi’s w nowej kampanii I AM______ zachęca do tolerancji i bycia sobą
Levi’s Vintage Clothing odtworzyło skórzaną kurtkę Alberta Einsteina

J.G., MAT. PRASOWE