Supreme prezentuje swój telefon – Supreme Burner Phone

Supreme prezentuje swój telefon – Supreme Burner Phone

Nie od dziś wiadomo, że Supreme, bazując na tzw. hypie, potrafi sprzedać dosłownie wszystko za niebagatelne kwoty. Wszystko, co nosi logo tego brandu, automatycznie jest pożądane przez fanów streetwearu. Teraz marka wypuściła swój pierwszy telefon – Supreme Burner Phone. Czy on też zrobi furorę?

Supreme Burner Phone to kolejny gadżet obok zapalniczki, hantli czy kieliszków do szampana, na którym umieszczono rzucające się w oczy logo popularnej marki. Powstał we współpracy z firmą Blu, która w swojej ofercie ma budżetowe smartfony. Co ciekawe, telefon oferowany przez Supreme to nie żaden super nowoczesny smartfon, a tzw. feature phone.

Skąd taki wybór? Tego nie wiadomo. Supreme Burner Phone, bazujący na modelu Zoey 2.4, posiada niewielki, bo 2,4 calowy ekran, kamerę VGA (640 × 480 pikseli)oraz 128MB miejsca i obsługuje sieć 3G. Marka będzie natomiast dorzucać w zestawie z telefonem kartę microSD o pojemności 16GB.

Cena za owy telefon nie jest na tę chwilę znana. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że marka sprzedawała swoją czerwoną cegłę (!) za około 30 dolarów, możemy spodziewać się, że Supreme Burner Phone może kosztować nawet kilkaset dolarów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Supreme sądziło, że sprzeda wszystko? Jedna z najpopularniejszych marek odmówiła im współpracy

J.G., SUPREME

sznyt tygodnia

najnowsze