Raffles Europejski Warsaw z nagrodą Big Sleep Awards 2019 magazynu National Geographic Traveller UK

Raffles Europejski Warsaw z nagrodą Big Sleep Awards 2019 magazynu National Geographic Traveller UK

Raffles Europejski Warsaw zwyciężył w kategorii City Slicker w ramach corocznych nagród Big Sleep Awards 2019 przyznawanych przez brytyjską edycję National Geographic Traveller. To jedyny polski hotel w zestawieniu.

Jak napisało jury w swoim werdykcie, Raffles Europejski Warsaw, który niedawno przeszedł renowację, „oferuje największe pokoje i apartamenty w mieście, urokliwą cukiernię, intrygującą kolekcję polskiej sztuki oraz restaurację Europejski Grill, gdzie narodowe klasyki serwowane są w stylowej odsłonie”.

Ponadto, jury doceniło także tamtejszy luksusowy salon spa, gdzie na ścianie błyszczy mozaika z lat 60-tych, a zabiegi wykonywane są na kosmetykach Sisley.

National Geographic Traveller przyznał pierwsze nagrody Big Sleep Awards w czerwcu 2017 roku. Powstały one po to, by zwrócić uwagę na najlepsze nowe hotele na świecie. W każdej z 16 kategorii jury wybiera zwycięzcę oraz wyróżnia 2 hotele, nagradzając tym samym 48 hoteli. Wszystkie hotele nagrodzone w 2019 roku zostały zaprezentowane we wrześniowym wydaniu National Geographic Traveller (UK) oraz na stronie internetowej magazynu.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Magazyn “Time” umieścił warszawski hotel na liście “100 najciekawszych miejsc świata”

J.G., MAT. PRASOWE