Rafał Zawierucha w garniturze Rodrigo De La Garza na premierze filmu ,,Once Upon a Time in Hollywood”

Rafał Zawierucha w garniturze Rodrigo De La Garza na premierze filmu ,,Once Upon a Time in Hollywood”

22 lipca br. odbyła się światowa premiera filmu „Once Upon a Time in Hollywood”, w którym wystąpili m.in. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie oraz polski aktor – Rafał Zawierucha. Polak wybrał na to wielkie wydarzenie garnitur oraz dodatki projektu Rodrigo De La Garza.

Jeżeli jeszcze nie widzieliście trailera filmu „Once Upon a Time in Hollywood”, tutaj macie okazję go zobaczyć. My niestety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać zanim produkcja pojawi się w polskich kinach (9 sierpnia), ale mimo to wczoraj, 22 lipca, odbyła się światowa premiera 9. filmu Quentina Tarantino.

Oprócz takich głośnych nazwisk jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt czy Margot Robbie, w produkcji zobaczymy też polskiego aktora Rafała Zawieruchę, który wcielił się w rolę Romana Polańskiego.

Zawierucha pojawił się na wczorajszej premierze filmu i na tę okazję wybrał idealnie skrojony garnitur projektanta Rodrigo De La Garza, wykonany w 100% z wełny merino i uszyty specjalnie na tę okazję – składał się z prostej marynarki zapinanej na dwa guziki i zwężanych, lekko skróconych spodni w odważnym, lecz eleganckim odcieniu niebieskiego.

Stylizację Rafała Zawieruchy podkreśliły nietuzinkowe dodatki, również projektu Rodrigo De la Garza – krawat typu „knit” wykonany ze 100% jedwabiu oraz skórzane buty typu „monki” – oba te elementy w czarnym kolorze.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
De La Garza: W Polsce wciąż dużą wagę przykłada się do rzemiosła. Z dumą mówię, że moje garnitury szyte są tutaj

J.G., MAT. PRASOWE