Hipisowskie Hollywood z lat 60. w nowym filmie Tarantino. Pierwszy zwiastun

Hipisowskie Hollywood z lat 60. w nowym filmie Tarantino. Pierwszy zwiastun

Mamy pierwszy oficjalny zwiastun do najnowszego filmu Quentina Tarantino „Once Upon A Time In Hollywood”! Ta długo wyczekiwana produkcja, z wyśmienitą obsadą cofnie nas do klimatu starego Hollywood z lat 60.

O tym filmie zrobiło się głośno jeszcze zanim padły pierwsze klapsy na planie filmowym. A to za sprawą obsady, która istotnie robi wrażenie oraz fabuły. Otóż „Once Upon A Time in Hollywood” opowiada historię dwójki przyjaciół – gwiazdy westernów Ricka Dalton, portretowanego przez Leonardo DiCaprio, i kaskadera Cliffa Bootha, w rolę którego wciela się Brad Pitt. Obaj mężczyźni po dłuższej przerwie wracają do Hollywood i mają trudności w odnalezieniu się w nowych, hipisowskich czasach, tak różnych od tych, w których rozpoczynali swoje kariery.

Obok DiCaprio i Pitta w filmie występuje też młoda australijska aktorka Margot Robbie, która wciela się w postać Sharon Tate, bowiem jednym z wątków filmu będzie słynna masakra w domu Romana Polańskiego (granego przez Rafała Zawieruchę), urządzona przez sektę Charliego Masona.

Na cały film będziemy jednak musieli trochę poczekać, bo premierę zaplanowano na 26 lipca br., ale na pocieszenie przedstawiamy Wam najnowszy zwiastun „Once Upon A Time In Hollywood”.

J.G.

sznyt tygodnia

najnowsze