PUMA x Motorola: nowe modele RS-X inspirowane technologią i stylem retro

PUMA x Motorola: nowe modele RS-X inspirowane technologią i stylem retro

W ramach współpracy marki PUMA i Motorola zaprezentowały dwa nowe modele obuwia – RS-X Tech oraz RS-X Tech Motorola, które są połączeniem sportowego stylu i nowej technologii.

RS-Tech oraz RS-X Tech Motorola to nowe modele nawiązujące do słynnych butów marki sportowej z lat 80., wzbogacone o detale inspirowane technologią. Obuwie stworzone w ramach współpracy marek PUMA i Motorola powstało po to, by uczcić połączenie technologii i stylu sportowego.

RS-X Tech posiada tekstylną cholewkę i elementy z połyskującej siatki oraz jest wzbogacony w oryginalną technologię RS na środkowej podeszwie. Dopełnieniem wyglądu są stylowe, skórzane nakładki, wytłoczona, tekstylna pięta oraz wyprofilowana wkładka ze specjalnym brandingiem RS PUMA. Model ten debiutuje w kolorystyce PUMA Black – Vapourous Grey – PUMA White.

Natomiast drugi model, zainspirowany designem telefonów komórkowych firmy Motorola, charakteryzuje się wyraźnymi akcentami, które odnoszą się do kultowych telefonów z lat 80. i 90. – faktura wykorzystana na zewnętrznej podeszwie przypomina klawiaturę telefonu komórkowego. Obuwie jest również ozdobione napisem „hellomoto” z boku i logo MOTO batwing umieszczonym na pięcie. Model ten dostępny jest w futurystycznej kolorystyce PUMA Silver – Sodalite Blue.

Modele RS-X TECH Motorola i RS-X Tech z wyraźnymi detalami i wyrazistą paletą kolorów są dostępne na całym świecie na stronie internetowej i w wybranych sklepach stacjonarnych marki PUMA od 4 maja.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Puma przywraca swoje buty z komputerem na pięcie. Model pochodzi z 1986 roku
PUMA i Ferrari połączyły siły przy tworzeniu nowego modelu Evo Cat Lace

J.G., MAT. PRASOWE