Nowy limitowany Casio G-SHOCK w kolorach tęczy

Nowy limitowany Casio G-SHOCK w kolorach tęczy

Podczas tegorocznych targów zegarków i biżuterii Baselworld, Casio zaprezentowało nową serię zegarków z kultowej kolekcji G-SHOCK. Jeden z nich wyjątkowo jest warty uwagi.

Mowa tu o modelu MTGB1000RB-2A, wyposażonym w przyciągającą wzrok tęczową ramkę. Stworzony przy użyciu technologii Triple G Resist, najnowszy zegarek Casio zapewnia doskonałą wytrzymałość w eleganckiej, lekkiej obudowie. Co więcej, owy model posiada też wysokiej jakości szafirowe szkło, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną, która zapewnia wysoką czytelność nawet w te najbardziej słoneczne i jasne dni.

Ponadto model MTGB1000RB-2A jest wyposażony w dwukierunkową synchronizację czasu. Dzięki technologii Bluetooth, którą posiada zegarek, może on łączyć się z aplikacją G-SHOCK Connected w celu dokładnego pomiaru czasu i jego samoregulacji. To oznacza, że w jakiejkolwiek strefie czasowej będziecie, zegarek sam automatycznie przestawi się na lokalny czas.

Niestety model MTGB1000RB-2A dostępny będzie w limitowanej ilości, za kwotę 1000 dolarów. Będzie można go kupić już w czerwcu tego roku.

Casio MTGB1000RB-2A

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Full Metal G-Shock – tak wygląda niezniszczalny zegarek od marki Casio

Złoto i lód, czyli zegarki Casio z transparentnym paskiem z okazji 35-lecia serii G-Shock

J.G.

sznyt tygodnia

najnowsze