Nietypowa aukcja, na której za 150 tys. dolarów można kupić wnętrze z Bugatti Veyron

Nietypowa aukcja, na której za 150 tys. dolarów można kupić wnętrze z Bugatti Veyron

Zawsze marzyliście o posiadaniu najszybszego samochodu na świecie, ale niestety jeszcze nie jesteście milionerami? Jeden sprzedawca samochodowy ma dla was ofertę, dzięki której będziecie mogli choć trochę poczuć się jak właściciele Bugatti.

Sprzedawca z Miami oferuje za jedyne 149 999 dolarów zupełnie nowy komplet siedzeń z Bugatti Veyron z 2008 roku. Według ogłoszeniodawcy fotele nigdy nie były używane, gdyż pierwszy właściciel samochodu zdemontował je zanim zaczął jeździć nowym nabytkiem.

Do kompletu jest także nowiutka deska rozdzielcza, pasy bezpieczeństwa, panele drzwi, gałkę zmiany biegów, elementy sterujące A/C, kierownica, konsola środkowa, schowek i dolna listwa wykończeniowa. Wszystko w eleganckim, koniakowym odcieniu, który trafi w gusta wielbicieli luksusu.

Jak czytamy w opisie aukcji w serwisie eBay "jest to świetna okazja, aby zmienić kolor wnętrza swojego Veyrona lub wymienić je na nowe".

My podpowiadamy, że można tego kompletu użyć także do zmiany wystroju np. swojego biura. Być może przyjemniej będzie się pracować w skórzanych fotelu z Bugatti niż na obrotowym krześle?

Zobacz także:

Teraz jadąc Bugatti Chiron możesz podziwiać gwiazdy

Oto wizja Bugatti Chiron w wersji terenowej

źródło: luxurylaunches, tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze