Cosmpolitan w kapsułkach. Z tym automatem szybko przygotujesz ulubionego drinka

Cosmpolitan w kapsułkach. Z tym automatem szybko przygotujesz ulubionego drinka

Czasem masz ochotę na dobrego drinka, a jednocześnie nie chce ci się wychodzić z domu? Firma Keurig stworzyła automat, dzięki któremu przyrządzimy go tak samo wygodnie jak kawę z kapsułek.

Drinkworks Drinkmaker to nowa propozycja od firmy Keurig, czyli producenta ekspresów do kawy. Ich wynalazek działa tak samo jak automat do kawy, której esencja jest zamknięta w wygodnej kapsułce. Małe opakowanie z napojem wystarczy umieścić w dozowniku. Jeden przycisk i gotowe - po chwili w kieliszku pojawi się Cosmopolitan, Margarita,  czy Mojito.

Jak to możliwe? W każdej kapsułce znajdują się wszystkie składniki danego drinka w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu nie musimy się zastanawiać nad procesem przygotowania drinków. Nie musimy już też kupować pełnowymiarowe produkty alkoholowe, aby móc wypić jeden mały koktajl, na który mamy ochotę w danej chwili. Ogólnie istnieje możliwość przygotowania w ten sposób aż 24 rodzajów różnych napojów z procentami.

Sam automat wygląda niemalże tak samo jak ekspres do kawy. Czarne "pudełko" prezentuje się bardzo elegancko i powinno idealnie pasować do każdej nowoczesnej  kuchni.

Zobacz też:

Perfumy do jedzenia? Ten produkt poprawi smak twoich drinków

Powstała maszynka do robienia drinków o smaku ulubionej muzyki

8 najlepszych adwentowych kalendarzy z alkoholem

źródło: Hiconsumption, tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze