Oto nowa kolekcja The North Face x Supreme, która została zrobiona z jagnięcej skóry

Oto nowa kolekcja The North Face x Supreme, która została zrobiona z jagnięcej skóry

Kolejny raz dwie rozchwytywane w świecie mody marki łączą siły, aby wspólnie stworzyć kolekcję ubrań i dodatków. W tym sezonie serwują nam produkty wykonane w całości ze naturalnej skóry. Zobaczcie, jak prezentują się efekty tej kolaboracji.

Kurtka, shoulder bag, nerka i czapka – to skład najnowszej kolekcji dwóch wielkich brandów odzieżowych, jakimi są The North Face i Supreme. Obie marki znane są z tego, że jakikolwiek produkt nie wypuszczą na rynek, to wyprzedaje się on z prędkością światła. Być może jednak ta kolekcja nie wzbudzi aż tak dużego entuzjazmu - zwłaszcza wśród obrońców praw zwierząt. Wszystkie bowiem pozycje z kolekcji jesień/zima 2018 zostały w całości wykonane ze skóry jagnięcej. Jednak według producenta użyty materiał ma świadczyć o luksusie i jakości wykonania.

Marki dają swoim klientom wybór miedzy czterema wersjami kolorystycznymi - czerni, czerwieni, zieleni i fiolecie. Oczywiście każda rzecz posiada oznaczenie, że wyszła spod skrzydeł obu brandów, dlatego pojawia się na nich zarówno logo Supreme, jak i The North Face.

Kolekcja pojawi się w ich sklepach stacjonarnych w Nowym Jorku, Los Angeles, a także w Londynie i Paryżu18 paźdzernika. Nowości pojawią się również w internetowym sklepie Supreme.

Zobacz też:

Supreme sądziło, że sprzeda wszystko? Jedna z najpopularniejszych marek odmówiła im współpracy

Z gór do miasta. The North Face stworzyło sneakersy

źródło: Designtaxi, Autor: A.R