INEA otwiera nowy salon obsługi klienta, który wygląda jak kawiarnia

INEA otwiera nowy salon obsługi klienta, który wygląda jak kawiarnia

Usługodawcy coraz większą wagę przykładają do wizerunku swoich salonów, które przestają wyglądać jak siedziby urzędu, a bardziej jak przyjazne, domowe pomieszczenia. Inea wpadła na pomysł, aby ich poznański salon przypominał miejsce spotkań przy dobrej kawie.

Firma Inea, która oferuje usługi telekomunikacyjne, postanowiła zmienić standard obsługi klienta i wprowadza nowy wymiar swoich salonów. Zaczyna od jednej z poznańskich placówek, tworząc zaskakujące i komfortowe wnętrze, znacznie odbiegające od typowych przestrzeni obsługowych. Salon przy ul. Polnej 68/72a to miejsce, w którym klienci będą chcieli przebywać i do niego wracać. Czym zaskakuje to miejsce?

fot. materiały prasowe

Główną ideą wnętrza, którego autorem są projektanci z pracowni mode:lina, było nawiązanie do nowoczesnej kawiarni będącej coraz częściej miejscem pracy dla freelancerów. W przestrzeni wydzielono specjalne strefy – przestrzeń relaksu czy sprzyjający odpoczynkowi showroom, w którym przetestować można usługi światłowodowe operatora. Przygotowane zostały także nowe miejsca bezpośredniej obsługi, czyli bar z wygodną ladą dla ceniących sobie szybkie załatwienie spraw oraz kameralne stoliki dla klientów mających więcej czasu. Do tego w salonie znalazł się kącik dla dzieci oraz specjalna przestrzeń, gdzie po prostu można napić się dobrej kawy.

- Żyjemy w dobie rewolucji cyfrowej, z każdej strony zalewają nas informacje o automatyzacji procesów zakupowych. Postanowiliśmy zrobić coś zupełnie innego, na przekór tym trendom. Salony INEA mają być miejscem, gdzie klienci mogą się zatrzymać, zrelaksować. Chcemy to osiągnąć poprzez nowoczesne i niestandardowe wnętrze, do którego wchodzi się z przyjemnością. Jedno oczywiście pozostaje niezmienne, to profesjonalna i pomocna obsługa – komentuje Michał Bartkowiak, Członek Zarządu INEA S.A.

Znacie podobne miejsca, które odchodzą od zimnego, zautomatyzowanego designu?

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze