Margot Robbie na pierwszym zdjęciu w roli Sharon Tate w nowym filmie Tarantino

Margot Robbie na pierwszym zdjęciu w roli Sharon Tate w nowym filmie Tarantino

Nowy film Quentina Tarantino wzbudza ogromne zainteresowanie, ale nikogo to nie powinno dziwić - w końcu ma to być przedostatnie dzieło tego wielkiego reżysera. Z tego powodu każdy news związany z produkcją filmu "Once Upon a Time in Hollywood" wywołuje olbrzymie emocje. Tak też było, gdy Leonardo DiCaprio pochwalił się na swoim Instagramie pierwszym zdjęciem z planu, na którym pozuje razem z Bradem Pittem w ubraniach rodem z lat 60.

Teraz przyszedł czas na ujawnienie charakteryzacji Margot Robbie, która wcieli się w rolę brutalnie zamordowanej żony Romana Polańskiego - Sharon Tate. Australijska aktora opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu filmowego, na którym pozuje w czarnym golfie, białej spódniczce i wysokich kozakach. Do tego ma długą blond fryzurę, z którą wszyscy kojarzyli Tate w latach 60.

Na tym ujęciu Robbie ogromnie przypomina odgrywaną przez siebie bohaterkę, co powinno przekonać wszystkich sceptyków o słuszności decyzji reżysera o zaangażowanie aktorki do tej produkcji. O jakość jej gry aktorskiej raczej też nie musimy się martwić - Robbie była nominowana do tegorocznego Oscara i Złotego Globu za film "Jestem najlepsza. Ja Tonya", a we wcześniejszych produkcjach wypadała równie dobrze.

Sharon Tate/ fot. Wiki Commons

Początkowo premiera "Once Upon a Time in Hollywood" była planowana na 9 sierpnia 2019 roku, czyli dokładnie w 50 rocznicę śmierci bohaterki filmu. Jednak producenci, prawdopodobnie ze względu na duże kontrowersje, postanowili zmienić tę datę - ostatecznie film ma trafić na ekrany kin 26 lipca 2019 roku.

Prace nad filmem już ruszyły, czego dowodem jest pierwsze zdjęcie z planu. Niestety zwiastun „Once Upon A Time In Hollywood” pojawi się prawdopodobnie dopiero na początku 2019 roku, dlatego jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz też:
Premiera, trailer, obsada – nowe informacje o filmie Tarantino “Once Upon a Time in Hollywood”

sznyt tygodnia

najnowsze