Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na pierwszych zdjęciach z planu nowego filmu Tarantino

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na pierwszych zdjęciach z planu nowego filmu Tarantino

Quentin Tarantino kręci nowy film o morderstwie Sharon Tate przez sektę Charlesa Mansona. Wydarzenia, które wstrząsnęły Hollywood w latach 60. od dawna interesowały reżysera. Pomysł nakręcenia filmu na ten temat spotkał się najpierw z oburzeniem, jednak Tarantino postawił na swoim, a co więcej, udało się mu zaangażować największe gwiazdy współczesnego kina. W "Once Upon A Time" zobaczymy Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Burta Reynoldsa, Kurta Russella, Tima Rotha, Michaela Madsena, Damiana Lewisa, Emile Hirsch, Dakotę Fanning, Luke'a Perry i Ala Pacino.

Leonardo DiCaprio pochwalił się na swoim Instagramie pierwszym zdjęciem z planu, na którym pozuje razem z Bradem Pittem. Obaj ubrani są w stylu lat 60. Musimy przyznać, że stylizacje wiernie oddają klimat tamtych czasów.

Premiera "Once Upon A Time", którego tytuł nawiązuje do słynnego westernu Sergio Leone z 1968 roku (Tarantino jest wielkim fanem tego gatunku, a w jego twórczości można odnaleźć całe mnóstwo odniesień do filmów o dzikim zachodzie) odbędzie się 9 sierpnia 2019 roku, 50 rocznicę śmierci Sharon Tate. W rolę aktorki wcieli się Margot Robbie. DiCaprio i Pitt zagrają jej sąsiadów - kiepsko radzącego sobie aktora westernowego serialu i kaskadera, który go zastępuje.

źródło: Instagram