Viking Ultimate World Cruise zabierze was w ultraluksusowy rejs dookoła świata

Viking Ultimate World Cruise zabierze was w ultraluksusowy rejs dookoła świata

Niedawno pisaliśmy o niezwykłym rejsie dookoła świata z przystankami na wszystkich siedmiu kontynentach. Wycieczka ma trwać 140 dni i upływać pod hasłem luksusu i niezapomnianej przygody. Ten pomysł wywołał oczywiście sporo medialnego szumu, i jak można się domyślić, szybko znalazł swoich naśladowców.

Viking Ultimate World Cruise oferuje wycieczkę dookoła globu, podczas której, w ciągu 245 dni, zobaczyć można będzie aż 59 krajów. Rejs rozpocznie się w Londynie i tam też się zakończy. Statek zatrzyma się w najważniejszych portach, a na lądzie będą czekać na uczestników wyprawy liczne atrakcje. W skład biletu wchodzi 113 zorganizowanych wycieczek z przewodnikiem po najpiękniejszych miastach. Dzięki temu każdy pasażer będzie miał możliwość lepszego poznania kultury i tradycji nawet najdalszych zakątków świata.

Ci, którzy nie będą mieli ochoty na zejście na ląd, stracą co prawda możliwość napawania się pięknymi widokami w europejskich i światowych miastach, za to na pokładzie statku Viking Sun czeka ich całe mnóstwo atrakcji w luksusowych warunkach. Każdy pokój jest wyposażony w własną werandę, łazienkę, łóżko typu king-size i kino domowe. Pasażerowie mają również dostęp do kilku basenów, sali kinowej, SPA i restauracji.

Chcecie poznać cenę tej niesamowitej wycieczki? Bilety zaczynają się od 92 tysięcy dolarów. Organizatorzy przekonują jednak, że będzie to podróż życia, a wrażenia zrekompensują oszałamiający wydatek z nadwyżką.

źródło: Hiconsumption

sznyt tygodnia

najnowsze