MSCHF i Crocs wypuszczają Big Yellow Boots

MSCHF i Crocs wypuszczają Big Yellow Boots

MSCHF to modowy kolektyw z Brooklynu, który zdobył popularność dzięki swoim kontrowersyjnym projektom, obnażającymi współczesny konsumpcjonizm. W lutym tego roku projektanci z MSCHF zaprezentowali Big Red Boots - kreskówkowi, przeskalowane buty, które stały się prawdziwym hitem social mediów. Teraz jednak widzimy je w żółtej odsłonie, a wszystko za sprawą współpracy z marką Crocs. Zobaczcie, jak się w nich prezentuje... sama Paris Hilton. 

Big Yellow Boots to kolejna wariacja na temat gumowych butów, na których świat oszalał kilka miesięcy. Tym razem jednak buty powstały we współpracy z marką Crocs, który dołoży w tym projekcie swoje przysłowiowe trzy grosze. Widzimy, że buty są zaprojektowane z wyciętymi otworami i paskiem – elementami charakterystycznymi dla słynnych Crocsów.

fot. MSCHF x Crocs

W żółtych buciorach pozował już estoński raper Tommy Cash, który podczas Paryskiego Tygodnia Mody pojawił się w kontrowersyjnym looku inspirowanym pantomimą.

Teraz w oficjalnej kampanii promującej żółte buty występuje... Paris Hilton, która jest twarzą tego jakże ciekawego produktu. Na zdjęciach widzimy, że celebrytka pozuje w dopasowanym żółto-czarnym, komplecie ze skóry, do których idealnie pasują jaskrawe wielkie buty.

fot. MSCHF x Crocs
fot. MSCHF x Crocs

 

Chcielibyście mieć takie buty w swojej szafie? Witryna MSCHF i aplikacja MSCHF Sneakers przez jeden dzień umożliwili zakup butów za 450 dolarów, ale okazję na ich upolowanie mieli tylko wylosowani szczęśliwcy.

tekst: AR

sznyt tygodnia

najnowsze