Już w ten weekend krakowskie targi mody i designu KIERMASH!

Już w ten weekend krakowskie targi mody i designu KIERMASH!

Czy Wy również nie możecie doczekać się lata? Aby przygotować się na nie jak najlepiej mamy dla Was propozycję. Moda, pyszne jedzenie, chilloutowa muzyka i pełen relaks na leżakach w otoczeniu słońca i zieleni… Zgadliście, wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów mody i designu KIERMASH, która tym razem zabierze Was w wyjątkowo stylową przestrzeń Hali 100-lecia KS Cracovii na krakowskich Błoniach.

Będzie naprawdę lekko, słonecznie i oczywiście modnie. Na stoiskach kupicie produkty lokalnych, polskich wystawców, stworzone zgodnie z najnowszymi trendami z najwyższej jakości materiałów w poszanowaniu ludzkiej pracy i naszej planty. Letnia edycja KIERMASHu zaprezentuje jak zwykle polskie marki mody niezależnej i designu użytkowego - od zwiewnych sukienek po letnie topy, bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, paski, kosmetyki, akcesoria, ceramikę, wyposażenie wnętrz i... wszelkie inne dodatki.

#closertoFOOD
KIERMASH to nie tylko zakupy, ale również prawdziwie chilloutowy weekend. A że piękna pogoda i pyszne jedzenie zawsze idą w parze, tym razem targi połączyły siły z krakowskich festiwalem kulinarnym NAJEDZENI FEST. Niezapomniane kulinarne przeżycie gwarantowane!

fot. Michał Ziębowicz

#closertoVINTAGE
KIERMASH zaprosił również do letniej edycji KOGEL MOGEL, czyli prawdziwe święto miłośników kultury retro. Na gości czekać będzie zwariowana mieszanka inspiracji, od której naprawdę może zakręcić się w głowie. Ubrania sprzed 40 czy 50 lat brzmią kusząco? Przyjdźcie, przymierzcie i przekonajcie się, czy to styl dla Was.

fot. Michał Ziębowicz

#closertoECO
KIERMASH to lokalne manufaktury, zero waste, fair trade, slow life… dla organizatorów i wystawców nie są to puste i modnie brzmiące hasła. To ich sposób życia i pracy.

fot. Michał Ziębowicz

– Hala 100-lecia KS Cracovia 1906 Centrum Sportu Niepełnosprawnych i wspaniała, zielona przestrzeń wokół Błoń krakowskich to wymarzone miejsce na letni weekend. Czas staje tutaj w miejscu. Po KIERMASHowych zakupach można iść na spacer, rower, rolki czy po prostu poleżeć na kocu na trawie. Wiemy, że tak jak my, mieszkańcy Krakowa i turyści uwielbiają łączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego tak bardzo wszyscy kochamy KIERMASH – z uśmiechem dodają Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan (organizatorzy).

Przekonajcie się sami. Będzie wakacyjnie, modowo i piknikowo. Pierwszy weekend czerwca należy do KIERMASH-u!

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zerknijcie na fanpage i Instagrama KIERMASHu:
www.facebook.com/Kiermash/
www.instagram.com/kiermash/

tekst: informacja prasowa

sznyt tygodnia

najnowsze